Inner Adventure Agata Miecznikiewicz

NASZA MISJA

Jestem zawodowym trenerem rozwoju i malarką, oraz rekreacyjnie - paralotniarką, dzięki czemu w swojej pracy skupiam się na pomocy ludziom w pokonywaniu własnych lęków, obaw i znajdowaniu motywacji do życia pełnego pasji.

Dotyczy to również pracy zawodowej - mojemu Zespołowi i mnie zależy, aby pracownicy Firm budowali zgrane zespoły, pracujące efektywnie i zapewniające sobie atmosferę współpracy.

 

 

Umysł – nieodkryty ląd

Podczas pracy z ludźmi, którzy się do nas zgłaszają, często przewija się jedno pytanie - co robić, żeby być szczęśliwym? Co robić żeby mieć satysfakcję z życia? Oczywiście, odpowiedź zależy od indywidualnych oczekiwań, natomiast osobiście postanowiłam znaleźć wspólny mianownik, pozwalający zrozumieć co dokładnie wpływa na poczucie sensu życia.

Na trop naprowadziły mnie warsztaty związane z pobudzeniem kreatywności, jak np. malarstwo intuicyjne, świetnie przez Was przyjęte. Uznałam, że aktywności związane z kreatywnością stanowią wyłom do ogólnego zrozumienia naszego funkcjonowania. Teraz wiem, że kreatywność to podstawowa funkcja naszego umysłu - dzięki niej komunikujemy się, uczymy się nowych rzeczy i rozwiązujemy problemy.

Istnieją sposoby aby wykorzystać te informacje na naszą korzyść.

W naszej pracy skupiamy się na zagadnieniu kreatywności. Ta kluczowa funkcja bierze udział we wszystkich procesach - od komunikacji, przez pojmowanie aż po poczucie sensu życia. Kreatywność rozumiemy jako twórcze łączenie elementów w zrozumiałą całość. Ta prosta prawda otwiera drzwi do wykorzystania kreatywności zarówno w naszym codziennym życiu jak i w funkcjonowaniu firmy, poprawiając jakość naszego życia, rozwijając nasze umiejętności w zakresie  rozwiązywania konfliktów, odnajdywania motywacji do działania oraz przełamywania lęków i wewnętrznych barier.

 

Współcześnie możemy o tyle lepiej zrozumieć kondycję człowieka, że niektórym intuicjom towarzyszą odkrycia w dziedzinie funkcjonowania mózgu. Żyjąc w czasach stawiajacych przed ludzkością niespotykane przedtem wyzwania, rozumiemy jak ważne jest szukanie takich ścieżek, które ułatwią nam funkcjonowanie w otaczającej rzeczywistości. 

Nasz zespół

Agata Miecznikiewicz Inner Adventure

Agata Miecznikiewicz

business and life coach
Inner Adventure Izabela Maciuszczak

Izabela Kadłucka

Psychoterapeutka i coach
Inner Adventure Michał Lewczyk

Michał Lewczyk

Trener i szkoleniowiec