DLA FIRM

 Zespół to nie wszystko, kluczem jest sprawić by dobrze funcjonował. Jego efektywna praca przekłada się na sukces firmy, a dobre relacje pracowników sprzyjają jasnej komunikacji, wysokiej  jakości pracy i pełnemu zaangażowaniu.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia motywacyjne i sprzedażowe, diagnozujemy talenty, rozwijamy kompetencje miękkie wśród kadry managerskiej, prowadzimy szkolenia z zakresu komunikacji wewnętrznej.

Opracowujemy autorskie scenariusze warsztatów, dopasowane do potrzeb Państwa Firmy. Przygotowujemy wszystkie narzędzia oraz materiały szkoleniowe takie jak symulacje, filmy edukacyjne, e-learning itp. Zarządzamy bazą szkoleniową oraz e-learningową, jednocześnie monitorując efektywność prowadzonych szkoleń.

Realizujemy szkolenia zarówno wyjazdowe jak i w siedzibie Firmy, włączając w to jej regionalne placówki.

Przeprowadzamy pojedyncze szkolenia, jak równiez cykle wydarzeń - zgodnie z życzeniem Klienta.

 

Agata Miecznikiewicz

W ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z Agatą Miecznikiewicz pod numer telefonu +48 883 242 881  lub na adres email: info@inner-adventure.pl

Skontaktuj się z nami

Organziujemy nie tylko planowane szkolenia, ale również dedykowane warsztaty dla Twojej firmy - Skontaktuj się z nami korzystając z formularza poniżej, lub bezpośrednio na adres info@inner-adventure.pl lub dzwoniąc pod nr telefonu 883 242 881.

Napisz do nas

Pola zaznaczone znakiem * są wymagane.